Company: 

Ibatoys is a brand of company "Veli Tekstil, Mobilya ve Oyuncak Ltd. Şti.” which deals with preschool educational instruments and tools.

Ibatoys aim is to present products for early childhood period to the families and institutions.

It designs, produces and imports furnituners, playground products, objects and toys for living places (house, nursery school, prescool etc.).

It continuously enlarges product span by both importing and producing with modern and qualified production methods after designing them for indoor and outdoor playgrounds.

Şirket: 

ibatoys, "Veli Tekstil, Mobilya ve Oyuncak Ltd. Şti.” firmasının okulöncesi gelişim araç ve gereçleri üretim, ithalat ve iç tedariki yapan markasıdır.

ibatoys, ilk gelişim çağındaki çocukların ihtiyaçlarına yönelik ürünleri kurum ve ailelere sunmayı amaç edinmiştir.

Çocuk yaşam mekanlarında (ev, kreş,yuva,anaokulu vb.) kullanılmak üzere mobilya, oyun alanı ürünleri, obje, oyuncak gibi kategorilerde tasarım, üretim ve ithalat yapmaktadir.

Çocukların, ev içindeki ve ev dısındaki yaşam alanlarında kullanabilecekleri ürünleri, onların ihtiyaçlarını dikkate alan bir bakış açısı ile tasarlayıp modern ve kaliteli üretim teknikleri ile gerçekleştirerek ve dış pazarlarda konseptine uygun ürünleri ithal ederek koleksiyonunu sürekli genişletmeyi düşünmektedir.


Untitled Document